Listopad 2012

Celebrity Teen Scoop - Interview About Life After Victorious!

29. listopadu 2012 v 11:10 | Ronnie & Anette
CTS: Pověz nám něco o tvé hlavní roli SnowWhite (Sněhurky) v "A Snow White Christmas" (Bílé Vánoce). Jaké to je hrát hlavní roli?
Ariana: Představení jsem ještě nazačali, ale jsem opravdu nadšená, že zase budu dělat živé divadlo! Myslím, že to bude užasný zážitek. Přehlídka je velmi odlišná, je to Panto, který je moderní interpretací, která je velmi interaktivní. Jdem vážně nadšená.

CTS: Jaká je tvoje nejoblíbenější část v tomto živém divadle?
Ariana: Dostat se do interakce s publikem a cítit jejich energii a musíte vědět, že nemůžete jít zpě, nemůžete to zkusit znovu. Je to velmi vzrušující.

CTS: Jaké to bylo pracovat s Neil Patrick Harris?
Ariana: Potkala jsem ho poprvé druhý den při focení. Byl to takový miláček! On je velmi pěkný a nohama na zemi.

CTS: V současné době jsme ve finále "Victorious". Jak se cítíš po chýlícím se konci této show? Je to štastný nebo hořkosladký?
Ariana: Hrozné, protože nechci, aby to skončilo! Nicméně jsem velmi ráda, že jdeme ven s ránou, máme tři nominace Emmy! Končíme pozitivním způsobem a končíme v naší největší sezóně. Nejlepší je být ve vzduch. Je to zničující a srdcervoucí a nikdo z nás není připraven, až to skončí.

CTS: Co ti bude nejvíce chybět na práci ve "Victorious"?
Ariana: Lidé pro jistotu... byli mé přátelé a rodina.

CTS: Máš nějakou radu pro mladé začínající herce?
Ariana: Ano! Můžete se nechat odratit, když nechcete zrovna tuto roli, protože je spousty dalších! Snažte se cvičit a budte jen sami sebou a budte pohodlní. Nebudte nervózní.

CTS: Máš nějaké další projekty, na které se máme těšit?
Ariana: Ano, dodělávám své album a pracuji na "Sam & Cat", což je nový Nickelodeon seriál, kde hraju já a Jennette McCurdy.

CTS: Máš nějaké plány pro prázdninovou sezónu?
Ariana: Už se těším na nový rok, protože mám nějaké zábavné plány, ale budu i pracovat v této sezóně.


TheSlap Clip: Cell Block

29. listopadu 2012 v 10:38 | Ronnie & Anette |  Victorious (Season 4) episodes
Na TheSlap.com se objevilo užasný video Tori, Cat a Jade :D. Prve tam Tori sedí na Cat a přijde Jade, ptá se Tori proč sedí na Cat, Tori něco odpovídá a pak Cat přivážou k zábradlí. Cat tam něco říká k telofonu, nebo co to je a pak začne nadávat :DD a utrhne se z toho provázku a pak jim zdrhá a Jade ji chytí a budou se válet na zemi :DDD je to prča! :) Se mrkněte, at to vydíte :D. S tímhle se mi ani nechce myslet na to, že Victorious končí :/. Vyměnila bych Sam & Cat za Victorious!

"Tori Fixes Beck & Jade" Victorious Promo

29. listopadu 2012 v 10:33 | Ronnie & Anette |  Victorious (Season 4) episodes
1.12. bude americkej Nick vysílat díl Victorious "Tori Fixes Beck & Jade". Mělo by to být o tom, že Tori bude dávat dohromady Becka a jade, ve třetí sérii se totiž Beck a Jade rozešli (díl byl na českým Nicku vysílán před pár týdny). Pak je Opposite Date = rande Becka a Tori, to není v češtině a ještě dlouho nebude a pak tohle :). Co myslíte? Budou zase Beck a Jade spolu?

Ariana's Webstore

29. listopadu 2012 v 10:10 | Ronnie & Anette
Ariana má webovky a tam se prodaávají různý oblečení s Ari, pak je tam gumovej náramek, na kterým je napsáno "Ariana Army" (Arianina Armáda), je tam ještě míč, rukavice a kryt s Ari na iPhone :). Kdybych měla iPhone, asi bych si ho pořídila, ale nevím jestli je tenhle obchod jenom pro USA nebo pro celej svět, se můžeme zkusit Ari zeptat na Twitteru, ale na 1% vám odpoví :D já se o to pokouším už rok, ale furt nic :D:/


Ariana & Liz - The Question Game (VIDEO)

29. listopadu 2012 v 10:00 | Ronnie & Anette |  Videos-Personals
Ari a Liz daly na YT video "The Question Game" v některejch částech je to sranda :'D

LiveChat 23.11.2012 - Ariana in Frankie's "Oh My Grande Games"

29. listopadu 2012 v 9:55 | Ronnie & Anette |  Videos-Personals
Arianin brácha měl LiveChat, je v něm i Ari :). Někdy mi přijde, že Arianin brácha je fakt prdlej :D dobře - je :)


Dinner with Ariana at a Restaurant in New York City (23.11.2012)

24. listopadu 2012 v 22:18 | Ronnie & Anette |  Personals&With Fans
Ari měla večeři se svýma fanouškama v New York City :). Ari občas udělá nějakou soutěž a výherci pak jdou s ní na večeři a poídají si atd.. :) bohužel je to jenom pro USA:( opět.. Tak asi.. pokud by mi měla platit letenku a zpátky, tak to by se jí asi nechtělo :D. Jenže já jsem výjimka, já jsem Arianator!:DMám chuť ty fanoušky nacpat do země :(. Já chci taky na véču s Ari! :D

"A Snow White Christmas" Photos + Poster

24. listopadu 2012 v 21:43 | Ronnie & Anette |  Shoots-2012
Objevilo se víc novinek o "A Snow White Christmas". Je to muzikál, kvuli kterýmu si Ari přebarvila vlasy na tmavo, takže po muzikále si je Ari bude muset přebarvit na červeno kvuli "Swindle" a "Sam & Cat". Je to promo fotka + Behind The Scene a Poster :). Těším se na víc fotek a novinek.

Promoshoot
imagebam.com

Behind The Scene

Poster

"Here's to Us" Victorious Song by Victoria Justice

24. listopadu 2012 v 20:23 | Ronnie & Anette |  Victorious (Season 4) episodes
Ve Vicotrious je další písnička. Opět jí zpívá Tori (Victoria Justice)

Personals Photos // 12.8

23. listopadu 2012 v 17:21 | Ronnie & Anette |  Personals&With Fans
Ona má užasný fotky :)